askarimeysam@gmail.com

 شرکت بازرگانی انجیر میثم-Ingier Meysam Trading Co.

شرکت بازرگانی انجیر میثم - Ingier Meysam Trading Co.گواهینامه ها درباره ما

ارتباط با ما
ارتباط با ما

ارتباط با ما

 

این مجموعه یکی از برجسته ترین شرکت ها در تولید و بسته بندی انجیر خشک در ایران می باشد . این شرکت تا به امروز با بیش از 20 سال سابقه به عنوان یک شرکت معتبر در بخش خشکبار بویژه انجیر خشک استهبان به شمار می آید. و در تمام طول سال سعی در فراهم آوردن انواع محصولات انجیر مورد نیاز برای عمده فروشان، فروشگاه های زنجیره ای و شرکت های صنایع غذایی را دارد.این بازرگانی با مدیریت مجرب، خدماتی از جمله بسته بندی، ضدعفونی، توزیع، فروش و حمل و نقل به سراسر نقاط ایران عزیز، منطبق بر اصول مدیریت و مهندسی تولید و رعایت آخرین استاندارد های جهانی و بهداشتی را نیز انجام می دهد. همچنین قادر می باشد محصولات تولیدی خود را با برند و بسته بندی مشتریان عرضه نماید.
محصولات خریداری شده پس از دست چین شدن، در کارگاه های مجهز، آفت زدایی شده و سپس عملیات سورت و بسته بندی روی محصولات مورد نظر انجام می پذیرد و نهایتا وارد سردخانه 800 تنی این شرکت جهت مصرف در طول کل سال  می گردد.

این شرکت با هدف توسعه صادرات غیر نفتی و ایجاد اشتغال در زمینه خشکبار هم اکنون علاوه بر تمرکز اصلی در بازار داخل صادرات خود را در برخی از کشورهای خارجی انجام می دهد.

 

اهداف شرکت:

 

1- پیشرو بودن در زمینه تولید، بسته بندی، حذف واسطه و فروش مستقیم محصولات

2- توجه ویژه به بازارهای داخلی و ارائه محصولات به پایین ترین قیمت و در تنوع و قیمت های مختلف و همچنین دستیابی به بازارهای خارجی

3- ارسال محصولات در سریع ترین زمان ممکن به دست مشتریان

4- افزایش رضایت مشتریان و مشتری مداری در راستای دریافت محصولی بی بدیل

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بازرگانی میثم می باشد

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس